קידום אתרים שעובד. חייגו עכשיו
077-6203040

קידום אתרים בגוגל - תראו תוצאות

מילת מפתח שם האתר מיקום בגוגל
עורך דין מיסים עו"ד דורון, טיקוצקי 1
קריותרפיה Pura Vida Therapy 1
מתנות לגני ילדים Shop-4Kids 2
עורך דין תאונת עבודה בירן עורכי דין 3
הנדסת חומרים הפקולטה להנדסה כימית 3
עורך דין בחיפה משרד עו"ד גלסברג 4
עורך דין עמותות NSM עורכי דין 4
ייעוץ זוגי אורית צוקר 5

קידום אתרים בוידאו

עדכון פינגווין 2.0 בגוגל על ידי מאט קאטס

רשימת טיפים מרכזיים להצלחה עבור עסקים חדשים - מתכנון ועד פרסום

החשש הגדול של כל מי שפותח עסק חדש הוא להיות כמו עסקים רבים אחרים, אשר נפתחים ואינם מסוגלים להתמודד עם הקשיים ואז הם קורסים. השנה הראשונה של העסקים היא תמיד הכי קשה, לכן חשוב לדעת כיצד לעבור אותה בשביל להצליח לשרוד לקראת השנה השנייה והשנים הבאות.

פורסם: 3/6/2016

החשש הגדול של כל מי שפותח עסק חדש הוא להיות כמו עסקים רבים אחרים, אשר נפתחים ואינם מסוגלים להתמודד עם הקשיים ואז הם קורסים. השנה הראשונה של העסקים היא תמיד הכי קשה, לכן חשוב לדעת כיצד לעבור אותה בשביל להצליח לשרוד לקראת השנה השנייה והשנים הבאות.

בשביל שנוכל להתמודד בתור עסק חדש עם הקשיים שעומדים לפנינו, הרי שעלינו ליצור תוכנית ברורה כיצד להתבסס ולאחר מכן לרוץ קדימה. לשם כך יצרנו עבורכם רשימת טיפים שיכולים לעזור לכם כיצד להתמודד בשוק אליו אתם עומדים להיכנס, בתור עסק חדש.

לפני שנתחיל ברשימת הטיפים עלינו רק נציין שתי נקודות בסיסיות, הראשונה, כל עסק פועל בשוק אחר, מן הסתם, ולכן עליו להתאים את עצמו לשוק ובהתאם להתאם את הטיפים והמטרות שלו. הנקודה השנייה, אל תתביישו להשתמש בעזרה ובתמיכה של גורמים מוסמכים שמבינים בתחום, כך תוכלו להתמודד עם הקשיים שלכם בצורה הרבה יותר טובה ונכונה.

טיפים עבור עסקים חדשים

טיפ ראשון, דעו את העסק שלכם, השוק והתחום בו אתם מתחרים. אתם צריכים למקד את העיסוק של העסק, לדעת בדיוק מה אתם מציעים, וכיצד אתם הולכים לעשות את זה. תמפו את השוק, תבחנו את המתחרים שלהם, תבחנו את המצב בשוק, וכך תוכלו להבין איפה אתם עומדים, מול מי אתם מתחרים, מה היתרונות והחסרונות שלכם.

טיפ שני, תייחדו את עצמכם. למה שהצרכן יבחר בכם, שאתם עסק חדש ולא במתחרים שלכם? אל תפתחו עסק רק בגלל שכולם עושים את זה או בגלל שנראה לכם שיש בזה כסף, תפתחו עסק שאתם יודעים שאתם יכולים לייחד אותו ולהציע בו משהו חדש. מה זה אומר, תבחנו מה אחרים מציעים ותראו מה אתם יכולים להציע, איזה אקסטרה אתם יכולים לתת.

טיפ שלישי, תיצרו תוכנית. התוכנית אמורה להיות על פי תקציב, על פי לוח זמנים, מטרות ויעדים. התוכנית צריכה להיות מסודרת כך שתוכלו לבצע את הדברים בצורה נכונה ומדויקת. אם תעבדו בלי תוכנית, אתם עלולים לאבד את עצמכם מהר מאוד. רצוי מאוד לעשות את זה לפני שמקימים את העסק, ובעזרה של אנשי מקצוע.

טיפ רביעי, תבנו תקציב מוגדר. אל תחיו על "כמעט" וגם לא על "בערך". תיצרו תקציב שאתם יכולים לעמוד בו, רק כך תוכלו להתמודד עם הדברים בצורה אחראית. חשוב לקחת בחשבון שהתקציב צריך לכלול, מלאי, משכורות, אתר אינטרנט, משרד/חנות/מקום ממנו אתם עובדים, ספקים, ועוד.

טיפ חמישי, תהיו סבלניים, תנו לעצמכם זמן מצד אחד, מצד שני, אל תירדמו, תעשו דברים, תזיזו, עסק חדש דורש עבודה רבה, אך אם מצליחים לעמוד בזה, אפשר להצליח בצורה יפה ואתם תוכלו לטפוח לעצמכם על השכם.

לקריאה נוספת: http://www.seoxpress.co.il/small-biz-promotion/