קידום אתרים שעובד. חייגו עכשיו
077-6203040 077-4140022

קידום אתרים בגוגל - תראו תוצאות

מילת מפתח שם האתר מיקום בגוגל
מתנות לגני ילדים Shop-4Kids 1
משרד חקירות מחא משרד חקירות 1
פירות קפואים עבודי 1
עורך דין מיסים עו"ד דורון, טיקוצקי 1
מתנות לגן טופי מתנות לילדים 2
מיסוי בינלאומי מסקלופדיה 3
עורך דין בחיפה משרד עו"ד גלסברג 4
מז"חים דניאל ומיכאל 5

קידום אתרים בוידאו

עדכון פינגווין 2.0 בגוגל על ידי מאט קאטס

pr מזוייף

לעיתים אתם מקבלים אתר לשת"פ עם PR גבוה, רק מה, נראה לכם מאוד מוזר שאתר בעל ותק אפסי, תוכן גרוע, ועיצוב מבחיל, הוא בעל PR גבוה, יכול מאוד להיות שבעלי האתר מזייפים את ה PR שלהם.

פורסם: 30/5/2011
בתור מקדמי אתרים אנו מקבלים  רשימות אתרים לשת"פ כמעט על בסיס יומי. המון מקדמי אתרים ששולחים את האתרים הללו, לעיתים מתגאים ב – PR  הגבוה שלהם, מכאן באיכותם.  רק מה, לעיתים זה נראה מאוד מוזר שאתר חדש ברשת, בעל תוכן לא משהו, ועיצוב גרוע, הוא בעל PR   גבוה. יכול מאוד להיות שה – PR  שלו מזוייף. לא שזה משנה משהו, הרי היום אין לייחס לדירוג PR  יותר מידי כוח ( למרות שזה מראה על הערכת גוגל לאתר כלשהוא) , אלא רק למיקומים של האתר על פי מילות מפתח.


Cloacking  מיסוך

 

זיוף PR  משתייך לתורת קידום אתרים לא לגיטימית שנקראת cloacking  מיסוך , הצגה לספיידרים של מנועי החיפוש מצג שווא במקום את התוכן האמיתי של האתר. ברגע שהספיידר נכנס לסרוק את האתר , השרת מזהה אותו ומציג לו תוכן אחר מאשר התוכן שהגולש רואה.
 

איך מזייפים PR ?
 

את דירוג ה – PR  ניתן לזייף על ידי שימוש בהפנייה 301 ביחד עם טכניקת מיסוך. זה עובד בצורה הזו: אתר X הוא בעל PR  2 ודף Y הוא בעל PR 8 . כאשר הספיידר ייכנס לדף X  השרת יפנה אותו לדף Y  . הדבר מתרחש בגלל שהספיידר חושב שמדובר בשני דפים זהים, וזאת בגלל באג באלגוריתם של גוגל ( שאולי כבר תוקנה ) .
שימוש בטכניקה זו היא מאוד מסוכנת, כיוון שאתם עלולים להיענש על ידי גוגל..
 

איך בודקים אם PR הוא מזוייף ?


כתבו בגוגל את השורה הבא:
Info: sitedomain  אם התוצאות שקבלת שונות מהאתר אותו רשמתם, סימן שהאתר מזייף PR